All-Central Kansas League

GIRLS

First team

Emmiley Hendrixson, sr., Haven

Bailey Bangert, sr., Kingman

Kailey Ince, sr., Hesston

Sydney Bangert, sr., Kingman

Faith Paramore, so., Haven

Daphne Williams, sr., Halstead

Elise Kaiser, so., Hesston

Second team

Madison Ontjes, so., Nickerson

Allisan McGowan, jr., Pratt

Arie Roper, jr., Haven

Sophie Mader, sr., Nickerson

Karenna Gerber, fr., Halstead

Jocelynn Pedigo, sr., Hoisington

Kayla Newman, sr., Halstead

Honorable mention

Madison McClain, fr., Halstead

Genna Schmutz, sr., Haven

Alaina Dunlavey, sr., Hesston

Celbi Richardson, so., Hesston

Rylie Schilling, jr., Hesston

Abby Sechrist, sr., Hillsboro

Teegan Werth, fr., Hillsboro

Sienna Kaufman, sr., Hillsboro

Iris Suarez, so., Hoisington

Maleigha Schmidt, jr., Hoisington

Brianna Bradshaw, sr., Kingman

Brianne Garrison, jr., Kingman

Macey Maloney, jr., Kingman

Katie Fischer, jr., Larned

Katelynn Sanger, jr., Larned

Baylea Perez, jr., Larned

Kristina Head, so., Lyons

Bailey Hollinger, sr., Lyons

Kaitlyn Rasmussen, jr., Pratt

Dani Staats, so., Pratt

Amanda Behanna, sr., Smoky Valley

Jordan Otto, sr., Smoky Valley

BOYS

First team

Kason O'Neal, sr., Halstead

Reese Nebel, sr., Hesston

Nick Reinert, sr., Smoky Valley

Darian Ratzlaff, jr., Hillsboro

Elias Werth, sr., Hillsboro

Luke Wells, sr., Haven

Braden Gerber, jr., Halstead

Second team

Tanner Albright, jr., Kingman

Andrew O'Brien, jr., Halstead

Cameron Cox, jr., Hesston

Travis Thies, jr., Pratt

Jacob Adams, sr., Smoky Valley

Ben Weldy sr., Smoky Valley

Brett Heitschmidt, sr., Smoky Valley

Honorable mention

Baylor Bohling, sr., Halstead

Dalton Kraus, so., Halstead

Thane Unruh, sr., Haven

Tyler Newcomer, sr., Haven

Ben Bollinger, fr., Hesston

Wes Shaw, jr., Hillsboro

Caleb Potucek, so., Hillsboro

Drew Nicholson, fr., Hoisington

Mason Haxton, fr., Hoisington

Isaac Prosser, sr., Hoisington

Logan Beuhler, jr., Kingman

Teagan Flanigan, jr., Kingman

Carter Oeding, sr., Kingman

Mason Perez, so., Larned

Brock Skelton, so., Larned

Chance Sanger, sr., Larned

Keelan Castro, sr., Larned

Terek Smith, sr., Lyons

Hunter Jones, jr., Nickerson

Tanner Schrag, jr., Nickerson

T.J. Powell, sr., Nickerson

Trevor Frederick, sr., Nickerson

Landen Studer, sr., Pratt

Zach Able, sr., Smoky Valley

All-Heart of America

GIRLS

First team

Ashtyn Wiebe, Berean Academy, sr., 5-7

Kourtney Hansen, Marion, sr., 5-7

Taya Wilson, Sterling, sr., 5-9

Bethany Stucky, Moundridge, sr., 5-9

Sydney Hilliard, Sedgwick, sr., 5-6

Kimalee Cook, Remington, fr., 5-5

MaKayla Michael, Inman, sr., 5-9

Hayley Hughes, Hutchinson Trinity, fr., 5-8

Second team

Brooke Wiebe, Berean Academy, so., 5-6

Camille Schweizer, Sterling, sr., 5-7

Olivia Shank, Hutchinson Trinity, jr., 5-6

Chloe Stanley, Bennington, so., 5-7

Grace Thompson, Sedgwick, so., 5-5

Alli Molleker, Marion, sr., 5-9

Honorable mention

Olivia Clark, Inman, jr., 5-10

Aniston Ramsey, Sterling, sr., 5-4

Macy DeWitt, Inman, jr., 5-7

Sage Westerfield, Remington, sr., 5-10

Elizabeth Zrubek, Hutchinson Trinity, sr., 5-8

Grace Rowland, Sterling, jr., 5-4

Kassidy Kaufman, Moundridge, sr., 5-5

Macie McGinn, Sedgwick, sr., 5-8

Lexi Kochanowski, Ell-Saline, sr., 5-7

Mallory Wiebe, Berean Academy, jr., 5-9

Sienna Schmidt, Remington, sr., 5-7

BOYS

First team

Lucas Briar, Sterling, sr., 6-4

Payton Froese, Inman, jr., 6-0

Noah Eichelberger, Moundridge, sr., 6-3

Connor Remar, Hutchinson Trinity, sr., 6-8

Neal Bever, Sedgwick, sr., 5-10

J.J. Allen, Bennington, sr., 5-10

Kenan Comley, Sterling, sr., 5-9

Second team

Dillon Vogts, Moundridge, jr., 6-0

Toby Penner, Berean Academy, sr., 6-0

Mason Thiessen, Inman, jr., 6-8

Blake Richter, Sterling, sr., 6-1

Brayden Francis, Sedgwick, sr., 5-9

Brayden Marciano, Remington, jr., 6-3

Kaleb Hammeke, Hutchinson Trinity, jr., 5-11

Honorable mention

Hunter Kindlesparger, Ell-Saline, sr., 5-9

Chase Stringer, Marion, jr., 6-4

Clayton Rust, Berean Academy, sr., 6-4

Devin Rust, Berean Academy, jr., 6-5

Zach Stuchlik, Marion, sr., 6-3

Brady Helms, Moundridge, so., 6-4

Devin Feil, Bennington, sr., 5-9

Josh Juenemann, Bennington, sr., 6-10

Alex Hammersmith, Hutchinson Trinity, jr., 6-2

All-Wheat State League

GIRLS

First team

Eden Hiebert, Goessel, sr.

Lauren Campuzano, Rural Vista, jr..

Brittney Hiebert, Goessel, sr.

Melanie Renken, Little River, sr.

Kelsey Hett, Centre, so.

Kayla Webb, Solomon, jr.

McKenzie Shippy, Herington, jr.

Hannah Riedy, Rural Vista, so.

Tia Moddlemog, Canton Galva, so.

Bailey Unruh, Elyria Christian, sr.

Honorable mention

Emma McBride, Little River, so.

Holly Brockmeier, Rural Vista, so.

Kate Basore, Centre, sr.

Gabi Nelms, Wakefield, jr.

Abby Hannon, Goessel, sr.

Coach of the Year — Ryan Hoopes, Goessel

BOYS

First team

Tyler Thiessen, Elyria Christian, sr.

Jayden Garrison, Little River, fr.

Cole Srajer, Centre, sr.

Braden Nielsen, Solomon, jr.

Dawson Worrell, Rural Vista, sr.

Aidan Fields, Elyria Christian, jr.

Nathan Jackson, Wakefield, sr.

Cody Svoboda, Centre, sr.

Jacob Burdine, Solomon, sr.

Jace Garrison, Little River, jr.

Honorable mention

Cameron Campuzano, Rural Vista, fr.

Caleb Froese, Elyria Christian, jr.

Dylan Lindeman, Goessel, so.

Jordan Griffin, Goessel, sr.

Levi Swenson, Little River, sr.

Coach of the Year — Zach Goodrich, Elyria Christian